Към съдържанието

Снимка

Мисля че е време за ново нещо в форума.

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

#1 krasimir_etov

krasimir_etov

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 163 Мнения:
  • :

Публикувано 28 декември 2010 - 11:59

Здравейте, мисля че е време да се обнови малко форума и самия сайт с дизайн за новата игра? Има ли някой който си разбира от уеб дизайн или от фотошоп да се заеме ако има желание!
  • 0

#2 admin

admin

Потребител

• Administrators
  • 1504 Мнения:
  • Time Online: 4d 8h 39m 41s

Публикувано 23 януари 2011 - 11:25

Здравейте, мисля че е време да се обнови малко форума и самия сайт с дизайн за новата игра? Има ли някой който си разбира от уеб дизайн или от фотошоп да се заеме ако има желание!

Всъщност, от около месец се мъча да задействам пак някаква форумна игра с награди. В момента отново се намери спонсор (естествено наградите отново ще бъдат символични), но идва проблемът с това каква да бъде играта. Мислех да вкарам нещо с тези точки, които се получават от мнения и теми - примерно правиш 500 точки и получаваш награда. Но не не знам как ще се оправям с хората, които ще спамят само за точките.
  • 0

#3 Lord_Vampire

Lord_Vampire

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 778 Мнения:
  • :

Публикувано 23 януари 2011 - 11:49

Аз ще съм доволен и на игри без награди, стига да има активност от страна на потребителите. Относно условията- не мисля, че точките са най-доброто решение, защото както каза админа възниква проблема със спама.
  • 0
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#4 yanislavcho

yanislavcho

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1518 Мнения:
  • :

Публикувано 23 януари 2011 - 11:55

Аз ще съм доволен и на игри без награди, стига да има активност от страна на потребителите. Относно условията- не мисля, че точките са най-доброто решение, защото както каза админа възниква проблема със спама.

Подкрепям. Състезание може и без награди, ако потребителите са активни. А идеята с точките също не мисля, че е добра.
  • 0

#5 admin

admin

Потребител

• Administrators
  • 1504 Мнения:

Публикувано 24 януари 2011 - 05:43

Тука може да давате идеи.
  • 0

#6 admin

admin

Потребител

• Administrators
  • 1504 Мнения:

Публикувано 29 януари 2011 - 11:33

До 1-2 дни тръгва играта за това давайте смело.
  • 0

#7 krasimir_etov

krasimir_etov

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 163 Мнения:
  • :

Публикувано 30 януари 2011 - 01:17

Коя игра? Аз се мъча да измисля някаква игра да дам пример, но нищо не ми идва на ум.
  • 0

#8 mariasam

mariasam

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 1 Мнения:
  • :

Публикувано 23 август 2013 - 02:43

Малко хора помнят, но в началото имаше хора, които пускаха полезни теми и в един прекрасен ден решават, че форума е глупав и няма да влизат повече след което си трият всичките теми или ги редактират. Ето за това е ограничението. Съжалявам, но то няма да бъде премахнато вярно, че ще имаме малко повече работа, но така е по-добре. :smile:
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни