Към съдържанието

Снимка

Clash of the Titans

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

#1 nikolay1994

nikolay1994

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 433 Мнения:
  • :

Публикувано 12 април 2010 - 05:40

Публикувано изображение

## Режисьор : Луис Летериер

## В ролите : Пийт Постълуейт, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Ралф Файнс, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Изабела Мико, Дани Хюстън

## IMDB : Линк към IMDB

## Оценка в IMDB : 6.3/10 (12,320 гласували)

## Държава : САЩ, Великобритания

## Година : 2010

## Времетраене : 96 минути

## Жанр : Екшън, Приключенски, Фентъзи

## Релийзът е на група : IMAGiNE

## Резюме : Войната между боговете е на път да разруши света. Героят Персей (Сам Уортингтън), роден от боговете, но отгледан от хората, отчаяно и безуспешно се бори срещу Хадес (Ралф Файнс), злия бог на подземното царство, за да спаси семейството си.

След като вече не му е останало нищо за губене, Персей тръгва на последна отчаяна мисия срещу злия бог, за да предотврати възможността той да получи сила от Зевс (Лиам Нийсън) и да отприщи ад на земята!

Персей повежда своята армия надълбоко в забраненото подземно царство, където се изправя срещу демони и зверове!

Там той би оцелял САМО ако приеме божественото си начало, проумее вярата си и създаде СВОЯ собствена съдба!

Бързо теглете за тея които не са ходили на кино, като гледам качеството е добро и има субтитри.Междудругото Сам Уортингтън е същият главен герой и в Аватар.
  • 0

#2 nirvana

nirvana

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 849 Мнения:
  • :

Публикувано 12 април 2010 - 05:57

Хубави ефекти, ама сюжета вече е малко банален и частта с Медуса се повтаря малко с оня там от създателите на Пари Хотър...
а са го кръстили 3D и са го анправили толкоз 3D само колкото в кината да ни вземат по 3 лв. пвоече І(
  • 0
Публикувано изображение
Music washes away from the soul the dust of everyday life. - Berthold Auerbach

#3 Lord_Vampire

Lord_Vampire

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 778 Мнения:
  • :

Публикувано 12 април 2010 - 07:16

Много слаб сюжет и актьорска игра :(
  • 0
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#4 Xenomorph

Xenomorph

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1038 Мнения:
  • :

Публикувано 12 април 2010 - 07:20

Това ми звучи като поредната холивудска дивотия, измишльотина и тъпотия, като гледам няма много връзка с истинската митология дори...
  • 0
I see what nobody else sees. I feel what nobody else feels. I do what nobody else does. I think like nobody else thinks. I suffer like nobody else suffers. HAIL SADISM!!!

#5 rasate

rasate

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 381 Мнения:
  • :

Публикувано 12 април 2010 - 09:21

Не съм га гледал, но не мисля че ще ми хареса. Попринцип не харесвам апокалиптични екшъни.
  • 0

#6 Last Hope

Last Hope

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 44 Мнения:
  • :

Публикувано 18 април 2010 - 12:20

Филмът ми се стори като "Аватар", но (слава Богу!) с по-малко диалози. Гледах го само заради ефектите и хубавеца, който играе Персей. Иначе наистина е доста плосък откъм сценарий.
  • 0

#7 beyts

beyts

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 75 Мнения:
  • :

Публикувано 27 април 2010 - 02:25

Единственото добро качество на филма са ефектите и долу-горе добрите битки.Не блести с нищо друго.Неоригинален сюжет,супер претупан край,а по 3D филм не съм гледал никога :/
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни