Към съдържанието

Снимка

My Name Is Earl

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

#1 Greenboy

Greenboy

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 371 Мнения:
  • :

Публикувано 29 март 2009 - 09:21

Публикувано изображение

## Режисьор : Грегъри Томас Гарсия

## В ролите : Джейсън Лий, Итън Сюпли, Джейми Пресли, Еди Стийпълс

## Резюме : Ърл е неудачник, крадец на дребно и хитрец. Той е от онзи вид подозрителни типове в крайпътния денонощен магазин, които ще изчакате да си тръгнат, преди да влезете да пазарувате. Разбира се, той няма нищо против, стига да не сте наблизо, докато рови из колата ви. Всичко си върви постарому, докато един ден Ърл не печели неголям джакпот от местната лотария. Съдбата обаче изглежда е решила да му се усмихне само за около пет секунди, защото малко след това го блъска кола, а вятърът изтръгва печелившия билет от ръката му и го отвява в неизвестност. Докато лежи в болницата, Ърл случайно гледа по телевизията Карсън Дейли, който споделя, че според него дължи успеха си на всички сторени добри дела, а Ърл има кармично изживяване и видение свише, което окончателно го убеждава, че Бог иска от него да осмисли живота си и да поправи всяка неправда, която някога е сторил.
  • 0

#2 nikolay1994

nikolay1994

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 433 Мнения:
  • :

Публикувано 29 март 2009 - 01:21

не виждам картинката
  • 0

#3 Xenomorph

Xenomorph

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1038 Мнения:
  • :

Публикувано 29 март 2009 - 02:33

Трябва да намери от друго място вероятно.
  • 0
I see what nobody else sees. I feel what nobody else feels. I do what nobody else does. I think like nobody else thinks. I suffer like nobody else suffers. HAIL SADISM!!!

#4 Greenboy

Greenboy

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 371 Мнения:
  • :

Публикувано 29 март 2009 - 07:56

Едитнах картинката иначе за сериала мен много ми харесва.
  • 0

#5 gortop

gortop

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 64 Мнения:
  • :

Публикувано 04 юли 2009 - 09:13

Ааа... един от любимите ми... закъснявах за физическо, за да го гледам :grin: :grin:
  • 0
В съотношение качество-цена, бирата на аванта няма конкуренция! :grin: :grin: :grin:

#6 Armanox15

Armanox15

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 184 Мнения:
  • :

Публикувано 06 септември 2009 - 07:41

Аха, това го гледах вскени ден в хотела (Защото друго не ми се правеше в 8ч.), когато бях на почивка в Турция! (Беше едно от малкото неща не на РУСКИ) Абе, става!
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни