Към съдържанието

Снимка

Искам форум..

• Влезте в профила си за да пишете
96 отговора на тази тема

#81 yanislavcho

yanislavcho

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1518 Мнения:
  • :

Публикувано 08 септември 2009 - 01:41

Аз предлагам да се комбинират под-форумите в Игри с такива за конзоли и да се направи един цял раздел примерно ; така форумът ще се разшири , но няма да се претрупа. Който много иска , да направи една тема с анкета в този под-форум и да приключваме с дискусиите тук.
  • 0

#82 The Warrior Within

The Warrior Within

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 276 Мнения:
  • :

Публикувано 08 септември 2009 - 01:43

Аз предлагам да се комбинират под-форумите в Игри с такива за конзоли и да се направи един цял раздел примерно ; така форумът ще се разшири , но няма да се претрупа. Който много иска , да направи една тема с анкета в този под-форум и да приключваме с дискусиите тук.

Напълно съм съгласен с теб :shock: !

ПП.Да предложим на admin :) !

nirvana: В тази тема точно това се прави-дават се предложения на админа... за кво си мсилите че я е направил тази тема...
  • 0
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Това е Зайо.Сложете го в подписа си за да му помогнете да превземе света!

#83 OutSider

OutSider

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 223 Мнения:
  • :

Публикувано 19 септември 2009 - 07:13

Трябва да има под форум за телевизия ако има такова нещо на сяка дискусия за канал трябва да съдържа картинка или лого предавания програма и лолпеипари мисля че е хубава идеята :D
  • 0

#84 yanislavcho

yanislavcho

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1518 Мнения:
  • :

Публикувано 19 септември 2009 - 08:30

Трябва да има под форум за телевизия ако има такова нещо на сяка дискусия за канал трябва да съдържа картинка или лого предавания програма и лолпеипари мисля че е хубава идеята :D

Идеята е хубава , но за да бъде полезен този под-форум трябва да има тема за всеки канал , както и някой да обновява разписанието на всеки един. Което значи че админа ще трябва да направи някой човек да е модератор само на този под-форум , за да може постоянно да редактира програмите на каналите. А си мисля , че малко хора биха се захванали с работата да отделят по час-два всеки ден , за да препрочитат и сравняват програмите във форума с актулните програми на всеки канал и така когато някой иска да разбере , какво ще дават по телевизията да може бързо и лесно да намери точната информация. И , не , аз не бих се захванал с това.
П.П.: Мисля , че трябва заглавието на тази тема да се промени на "Искам раздел/под-форум ..."
  • 0

#85 OutSider

OutSider

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 223 Мнения:
  • :

Публикувано 19 септември 2009 - 08:51

Може да ги пише на нови постове
  • 0

#86 yanislavcho

yanislavcho

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1518 Мнения:
  • :

Публикувано 19 септември 2009 - 10:31

Може да ги пише на нови постове

Което би било глупаво тъй като човек ще трябва да се рови всеки път , когато иска да види програмата и освен това всеки предишен пост с програма ще стане безсмилен и пак ще трябва някой мод да го трие , така че не стига че пак ще нужен модератор ами и потревбителите ще бъдат затруднявани. А и междо другото , кой е човекът към който се обръщаш че ще пише програмите на нов пост , защото все още никой не е проявил желание.
  • 0

#87 GreeN

GreeN

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1417 Мнения:
  • :

Публикувано 19 септември 2009 - 01:02

Според мен идеята е глупава . Мислите ли , че ще се намери човек да прави тези работи ? Стига бе ....
  • 0

#88 Lord_Vampire

Lord_Vampire

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 778 Мнения:
  • :

Публикувано 19 септември 2009 - 01:17

писал съм в цс форуми където специално се търсят ъплоудъри за сайта им.
имаше такива които качваха по 4000-5000 файла на месец.
  • 0
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#89 MasterChief-117

MasterChief-117

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 7 Мнения:
  • :

Публикувано 10 май 2010 - 06:30

1.Определено си трябва едно РПГ със статове по самата игра или пък по някакъв училищен живот или пък по друга анкетно избрана игра,но РПГ-то винаги води до добри неща хД
2.Гледам че сте направили подфоруми за Асасинс Крийд и тем подобни,което ме навежда на мисълта за подфорум-Хейло,кво да се прави игрицата ме кефи,как да не предложа хД
  • 0

#90 beyts

beyts

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 75 Мнения:
  • :

Публикувано 10 май 2010 - 01:30

2.Гледам че сте направили подфоруми за Асасинс Крийд и тем подобни,което ме навежда на мисълта за подфорум-Хейло,кво да се прави игрицата ме кефи,как да не предложа хД

И аз съм на същото мнение.В форумите на Tomb Rider, DMC и Prototype почти не се пише, а във форуми за Half-Life, Halo, Warcraft и такива по известни игри много повече ще се пише.Например за кампаниите, мултиплейара, историите, героите...Админе, помисли над това предложение :)
  • 0

You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.

#91 GreeN

GreeN

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1417 Мнения:
  • :

Публикувано 10 май 2010 - 04:54

И аз съм на същото мнение.В форумите на Tomb Rider, DMC и Prototype почти не се пише, а във форуми за Half-Life, Halo, Warcraft и такива по известни игри много повече ще се пише.Например за кампаниите, мултиплейара, историите, героите...Админе, помисли над това предложение :)

Проблема е , че 90% от потребителите не са играли хейло от 3тата част нагоре . (по очевидни причини)
  • 0

#92 beyts

beyts

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 75 Мнения:
  • :

Публикувано 10 май 2010 - 05:00

Е, не става дума за Хейло.Просто с човека я дадохме за пример тъй като ни е любими игра и бихме били щастливи ако имаше.
  • 0

You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.

#93 ThE_GaMe

ThE_GaMe

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1661 Мнения:
  • :

Публикувано 10 май 2010 - 06:46

Всеки си има любими игри, ако така тръгнем да правим форуми за любимите игри на всички потребители работата срава сериозна. Друг е въпроса, че Хейло не е много популярна сред пц гейминга, а тук в този форум конзоладжиите на пръсти да ги броиш.
Иначе съм съгласен, че е добре да се добавят още някои форуми за различни игрици.
  • 0

#94 MasterChief-117

MasterChief-117

Нов

• Потребители
  • Pip
  • 7 Мнения:
  • :

Публикувано 11 май 2010 - 09:49

Еми,то сега верно че само Хейло 1 и 2 са за компютърна версия,като двойката си е за Виста,но тея като мен дето са с Виста-нема се оплакват хД.Иначе Хейло ОДСТ не беше чак толкова тъпо,че да не се хареса на хората,макар че сега като Излезне Рийч-ще цепи класациите.Иначе,ако ще правите Хейло Подфоруми-аз искам съм модче там хД
  • 0

#95 Lord_Vampire

Lord_Vampire

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 778 Мнения:
  • :

Публикувано 12 май 2010 - 07:04

Както казах и преди- най-добре ще е да се направи раздел "Конзоли" и там всеки да пише каквото иска по въпроса.
  • 0
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#96 admin

admin

Потребител

• Administrators
  • 1504 Мнения:
  • Time Online: 4d 8h 39m 41s

Публикувано 12 май 2010 - 09:50

Както казах и преди- най-добре ще е да се направи раздел "Конзоли" и там всеки да пише каквото иска по въпроса.

Въпроса е дали някои изобщо ще пише..
  • 0

#97 admin

admin

Потребител

• Administrators
  • 1504 Мнения:
  • Time Online: 4d 8h 39m 41s

Публикувано 16 април 2017 - 05:55

Здравей, надяваме се си фен на гейминга и обичаш да следиш всякакви новини относно нови игри ? Ако е така заповядай в сайта и форума ни на адрес http://novitopigri.com/

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни