Към съдържанието

Снимка

Искам форум..

• Влезте в профила си за да пишете
96 отговора на тази тема

#21 NikIvRu

NikIvRu

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 669 Мнения:
  • :

Публикувано 04 февруари 2008 - 02:25

Всъщност мнението на Блоодбийст ме накара да се замисля за нещо.Тук обсъждаме неща свързани със свободното време (ПоП,спорта,музиката,книгите и др.) но не и заетоста.А скакво сме заети най-много:с у4илището.Разбира се ако не ви хаеесва съвсем спокойно мога да се регна във друг форум където пишат за такива неща,но ще ми е по-приятно да ги обсъждам с вас.За разлика от другите раздели смятам да направя тема където потребителите могат да плюят у4илището и да се оплакват от него(без псувни разбира се).Но главната ми цел за този раздел ще бъде да може да се помага на у4ениците.Все пак освен с ПоП могат да имат проблем с у4ебния материал.Да не говорим 4е в този форум може да обсъждаме неща които в другите форуми за у4илища не се пише от опасността 4е може някой у4ител да наблюдава форума.Като цяло този раздел съвсем ще допълни форума, ще увели4и активнистта и пр.
  • 0

#22 The Lonewolf

The Lonewolf

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 70 Мнения:
  • :

Публикувано 04 февруари 2008 - 02:31

Това е добра добра идея, подкрепям с две ръце вдигнати :shock:
  • 0
Straight out of line, I can't find a reason why I should justify my ways
Straight out ot line, I don't need a reason you don't need to lie to me

#23 Error_404

Error_404

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 188 Мнения:
  • :

Публикувано 04 февруари 2008 - 03:12

Това е добра добра идея, подкрепям с две ръце вдигнати :shock:

x2 8)
  • 0

#24 The Power of Restraind

The Power of Restraind

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 190 Мнения:
  • :

Публикувано 04 февруари 2008 - 11:49

Много е добра,отлична,ще класираме форума на 1 място!!!
  • 0

#25 Warrior_Within

Warrior_Within

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 164 Мнения:
  • :

Публикувано 05 февруари 2008 - 02:07

Съмнявам се. Не съм търсил но съм сигурен че има такива форуми свързани с училището. А и това няма нищо общо с играта. Все пак това е форум за Prince of Persia нали ?
  • 0
Prince of Persia
Best game ever made !

#26 The Power of Restraind

The Power of Restraind

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 190 Мнения:
  • :

Публикувано 05 февруари 2008 - 02:14

Не,че да е на 1 място ами може да се нареди сред най-хубавите сайтове
  • 0

#27 NikIvRu

NikIvRu

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 669 Мнения:
  • :

Публикувано 05 февруари 2008 - 02:34

Съмнявам се. Не съм търсил но съм сигурен че има такива форуми свързани с училището. А и това няма нищо общо с играта. Все пак това е форум за Prince of Persia нали ?

Да админе но повечето стари потребители чакат да дойде някой който да поиска помощ(а такъв се явява веднъж на две седмици) някои зарязват форума други от скука се хващат за всяка тема и изказват мнение по абсулятно всичко по което може да се каже.Новите потребители пък като виждат че няма за какво да пишат и почват да постват по всяка тема която им се изпречи на пътя вследствие на което пък "дядковците на форума"(аз още някои активни) почват да се правят на модератори и във своите предупреждения не се усещат как те също почват да спамят(все пак мнението "пълен оффтопик" не засяга темата нали).Този подраздел "друго" е направен за да разведрява потребителите но дори и той се изчерпва.Пък и вече е втори учебен срок и на всеки би му се искало да каже нещо относно училището.

Предлагам следното нещо.Да се създаде такъв раздел пък ако няма активност да се изтрие.
  • 0

#28 The Power of Restraind

The Power of Restraind

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 190 Мнения:
  • :

Публикувано 05 февруари 2008 - 02:46

Аз ще съм активен!!! :) Не знам за другите :)
  • 0

#29 Kaileena

Kaileena

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 326 Мнения:
  • :

Публикувано 06 февруари 2008 - 07:38

Всъщност мнението на Блоодбийст ме накара да се замисля за нещо.Тук обсъждаме неща свързани със свободното време (ПоП,спорта,музиката,книгите и др.) но не и заетоста.А скакво сме заети най-много:с у4илището.Разбира се ако не ви хаеесва съвсем спокойно мога да се регна във друг форум където пишат за такива неща,но ще ми е по-приятно да ги обсъждам с вас.За разлика от другите раздели смятам да направя тема където потребителите могат да плюят у4илището и да се оплакват от него(без псувни разбира се).Но главната ми цел за този раздел ще бъде да може да се помага на у4ениците.Все пак освен с ПоП могат да имат проблем с у4ебния материал.Да не говорим 4е в този форум може да обсъждаме неща които в другите форуми за у4илища не се пише от опасността 4е може някой у4ител да наблюдава форума.Като цяло този раздел съвсем ще допълни форума, ще увели4и активнистта и пр.

Според мен това не е добра идея, защото всяко даскало си има форум точно с тази цел а и все пак това е форум за ПОП
  • 0
They say knowledge is power, but I say it's a poison...

#30 The Power of Restraind

The Power of Restraind

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 190 Мнения:
  • :

Публикувано 06 февруари 2008 - 09:14

Но какво лошо е да има и някой друг раздел!
  • 0

#31 ThE_GaMe

ThE_GaMe

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 1661 Мнения:
  • :

Публикувано 11 февруари 2008 - 04:17

Предлагам няколко подфорума:
1. Програми
2. Купувам/Продавам
3. Mobile/GSM
  • 0

#32 NikIvRu

NikIvRu

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 669 Мнения:
  • :

Публикувано 11 февруари 2008 - 06:08

Ако под програми имаш предвит програмиране гласувам с две ръце :yee: .Но второто като че ли не му отива на този форум а третото-няма какво толкова да му се обсъжда
  • 0

#33 nirvana

nirvana

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 849 Мнения:
  • :

Публикувано 11 февруари 2008 - 08:04

Програмите не влизат ли към Лафче /Свързано с компютрите и интернет/ ?
  • 0
Публикувано изображение
Music washes away from the soul the dust of everyday life. - Berthold Auerbach

#34 fotbalman

fotbalman

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 240 Мнения:
  • :

Публикувано 15 април 2008 - 03:16

Ще помоля някой от админите или модераторите ако може да оправи времето във сайта, защото пише примерно че последно съм видях тука в 15:15 а часа е 16:15, тоест да изместите времето с един час напред за да е вярно.
  • 0
Публикувано изображение

#35 admin

admin

Потребител

• Administrators
  • 1505 Мнения:
  • Time Online: 4d 9h 5m 47s

Публикувано 15 април 2008 - 04:16

Ще помоля някой от админите или модераторите ако може да оправи времето във сайта, защото пише примерно че последно съм видях тука в 15:15 а часа е 16:15, тоест да изместите времето с един час напред за да е вярно.

Готово.
  • 0

#36 Kyouryuu

Kyouryuu

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 68 Мнения:
  • :

Публикувано 04 юни 2008 - 07:19

Ами исках да направя предложение да се направи някоя темичка за Девил Мей Край 4.Това е игра ,която ще излиза тази година Юли месец за ПС (сега е само за конзоли).Тя има много различна история от АС и ПОП но е същия жанр и има много яка бойна система и пак се биете срещу разни демони(подобно на ПОП) .
Незнам дали ще я одобрите ама се пак исках да пробвам ето ви геймплей мууви(като са казали че за ПС ще е 2-пъти по яка графично):

• 0

#37 Footballman2

Footballman2

Активен

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 610 Мнения:
  • :

Публикувано 04 юни 2008 - 11:56

Ами исках да направя предложение да се направи някоя темичка за Девил Мей Край 4.Това е игра ,която ще излиза тази година Юли месец за ПС (сега е само за конзоли).Тя има много различна история от АС и ПОП но е същия жанр и има много яка бойна система и пак се биете срещу разни демони(подобно на ПОП) .
Незнам дали ще я одобрите ама се пак исках да пробвам ето ви геймплей мууви(като са казали че за ПС ще е 2-пъти по яка графично):

Еми направи си тема в раздела за игри. Сложно ли ти се вижда.
  • 0
Since the beginning of time legends have told
of an epic battle between darkness and light. And now, an unknown warrior will rise... :caisi:

#38 Prince Of Persia

Prince Of Persia

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 239 Мнения:
  • :

Публикувано 07 юли 2008 - 06:14

Става дума за една маалка неточност.Във описанието на Sands of the Time пише "най - старата поредица от играта" , а трябва да е обратното.
  • 0
Simply the Best
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#39 admin

admin

Потребител

• Administrators
  • 1505 Мнения:
  • Time Online: 4d 9h 5m 47s

Публикувано 07 юли 2008 - 07:44

Става дума за една маалка неточност.Във описанието на Sands of the Time пише "най - старата поредица от играта" , а трябва да е обратното.

Определено не е най-новата.
  • 0

#40 Eternal

Eternal

Редовен

• Потребители
  • PipPipPip
  • 396 Мнения:
  • :

Публикувано 07 юли 2008 - 07:56

Сигурно има предвид, че не е най-старата...
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни